Astrologie, horoskopy, výklad karet, numerologie

Zdravím Vás :)

Jmenuji se Xandra Antares, narodila jsem se za jednoho úplňkového zatmění v roce 1981.  Původně jsem se chtěla stát překladatelkou, proto jsem se od svých 13 let věnovala studiu francouzštiny, španělštiny, posléze jazykům, které jsou základem naší civilizace - latině, starořečtině. Výhybky osudu mne však zavedly na jinou kolej a přes těžkosti života, které mne provázely od dětství, jsem se dostala ke studiu lidské duše. Nicméně můj sen se mi splnil a tlumočím pro Vás řeč hvězd, čísel a tarotových symbolů :)

Jsem předurčena pomáhat druhým nalézt správnou životní cestu, podpořit v době trápení, ukázat světlo a Vaši osobní sílu. V minulých inkarnacích jsem rozhodně nebyla čistou duší. V té současné jsem nucena zakoušet různá příkoří, která ve mně aktivovala sociální cítění, empatii, soucit, pochopení pro lidská trápení.

Jsem bytost, která nadevše miluje astrologii. Výklad osudu skrze tuto královskou nauku považuji za své poslání a jakožto disciplína mému srdci nejbližší je astrologie oborem, který má v portfoliu mých dovedností výsadní postavení a představuje zároveň hlavní náplň mé profese. A snad je to směs řecké a české krve, kolující v mých žilách, která vzbudila můj zájem o u nás téměř zapomenutou astrologii helénskou, jejíž techniky mi umožňují hledat správný směr v cestách osudu mnohem spletitějších, než jaké mohou být rozpleteny metodami astrologie moderní

Věnuji se ale i výkladu karet a numerologii. Nicméně nezastírám, že tyto techniky slouží v mém poradenství pouze jako doplněk a ve svých výkladech je ponechávám jako dar :)