DĚTSKÝ HOROSKOP

NATIVITA DÍTĚTE

Každé dítě je jiné. Jedno bude akční, divoké, tvořivé, co neposedí chvilku doma, druhé se naopak bude rádo držet v bezpečí své maminky. Jedno si okřiknutí rodiče vůbec nevšimne a druhému způsobí šrámy na duši.  Proto by každý rodič měl vědět, jakého tvorečka má doma, jakou cestu si vybrala jeho duše a dle toho přizpůsobit svou výchovu. Z tohoto důvodu nabízím výklad dětského radixu, aby rodiče svému dítěti na cestě životem pomáhali a nevědomě neubližovali :)

V astrorozboru bude definován jeho charakter, temperament, citové potřeby, intelekt, záliby, vztah k rodičům, jeho působení ve vzdělávacích institucích, životní úkoly, karma, co ho bude emocionálně sytit, oblasti zdaru a karambolů, vitalitu, profesní směrování. Skrze chronokratory (firdarie, ages of man, direkce skrze hranice) popíši jeho období od narození až do cca 15 let. Zároveň zazní doporučení, jak se k dítěti chovat a co naopak nedělat.

Součástí rozboru nativity bude i numerologický pohled na jeho život :) Rozbor Vám namluvím a po připsání platby na účet zašlu emailem link ke stažení.

PS: Pro astrorozbor je potřeba znát přesný čas narození. Bez času narození výklad nepůjde až tak do hloubky.

990 KČ