ASTROLOGIE = CESTA VAŠÍ DUŠE

CELOŽIVOTNÍ HOROSKOP

Výklad nativity (horoskopu) dle data a času narození odhalí cestu Vaší duše. Cestu, kterou si zvolila na základě minulé inkarnace. Tvrdím, že správně vyložený radix je jakousi mapou Vašeho života, která může usnadnit Vaše bytí :) Výklad horoskopu definuje, kdo jste, odkud kam kráčíte. Pokládate-li si otázku, jak moc jsme schopni běh událostí svobodnou vůlí ovlivnit, odpověď ponechám na Vašem rozjímání. Soudím na základě svých zkušeností a jsem spíše fatalistka, možná i proto mě zájímá výklad horoskopu dle helénské a středověké tradice, která je tímto směrem orientovaná. Jsem zde již 38 let a jako astroložka mohu posoudit, že události v mém životě se dějí přesně tak, jak mám v knize osudu napsáno, respektive duše si mě vede, kam potřebuje. Nicméně jsem přesvědčena, že překročíme-li naše ego, horoskop pozbyde platnosti a staneme se skutečně svými pány :) Výklad provádím jak na základě moderny, tak dle zásad helénské a středověké astrologie. Rozbor Vám namluvím a po připsání platby na účet zašlu emailem link ke stažení. Nahrávka má délku 2-3 hodiny.

Co obsahuje výklad horoskopu dle mého pojetí? Jasně a výstižně se dozvíte:

1) Kdo jste - charakter, temperament, klady a zápory, talenty (polarity, kvadruplicity, hemisféry, dodekatemorion + monomoiron světel, oikodespotes, kurios, almuten figuris)

2) Směr Vašeho života -  kudy jít, abyste nalezli pocit emocionálního naplnění, štěstí.

3) Eminence - 5 pilířů života (Pars fortunae, PS, Exaltace, Akvizice a Bod základu), které ukáží, zda máte osudem dáno žít jako obyčejný člověk a nebo míříte do vyšších sfér.

4) Povolání - profese, ke které Vás volá Vaše duše a která Vás emocionálně sytí (povolání není jen MC, ale i jeho triplicita, hranice, exaltace, Pars fortunae, almuten MC ...)

5) Finance - ve kterých oblastech můžete očekávat zisk a kdy? Máte predispozice být bohatý?

6) Vitalita - jaká je Vaše životní síla? Které orgány byste si měli hýčkat a v kterých obdobích?

7) Kvalita vztahu s rodiči, příbuznými, přáteli.

8) Partnerské vztahy - jaké partnery budete do života přitahovat? Ráj nebo peklo?

9) Karma - co si v téhle inkarnaci musíte odžít, kde je Vaše bolest a jaké je Vaše poslání?

10) Rodina, bydlení.

11) V kterých oblastech jste miláčky bohů a kde naopak budete podrobeni zkouškám?

12) Skrze chronokratory (Vládcové času - firdarie, zodiacal releasing, ages of man, direkce skrze hranice ascendentu) definuji, které životní oblasti v daných obdobích budete řešit. Která období jsou vhodná pro rozvoj kariéry?

13) Nevědomé stránky ovlivňující Váš život (kde leží Vaše strachy)

Jako bonus stručně popíši kvalitu období, kterým právě procházíte :)

Jako dárek dostanete i numerologický rozbor + tarotový náhled na Váš život :)

CENA: 1200

Pro klienty, kteří si již zakoupili výklad celoživotního horoskopu, je v případě potřeby a zájmu následná konzultace pouze za 690 Kč.

PS: Pro vypracování je potřeba znát přesný čas narození. Neznáte-li a rodiče si nejsou jistí, matrika, porodnice, magistrát za malý poplatek čas narození poskytnou :-)

PPS: Nechcete detailně vypracovanou mapu života a postačí Vám pouze základní ínformace (Vy, vztahy, kariéra, peníze, poslání, štěstí + numerorozbor + popis aktuálního období)? Vypracuji stručnější výklad horoskopu za 690 Kč.

PPPS: Nebojte se, nebudu na Vás hovořit astrologickým, psychologickým či pro Vás jiným nesrozumitelným jazykem. Vše vysvětlím zcela jasně a konkrétně :-)